Brutál Black Friday hét. 11.20-27.
Itt valódi, bőséges készlettel várjuk! Bármennyit vehet, nincs megszabva, mint a gagyicska-emagocskán /ott csak 4 darabot lehetett venni!/...
64 fajta, 80.000 db termék, -25-80%
+ Ajándék 3.000 Ft értékű 18W Led lámpa! /3.000 Ft felett vásárlás felett ajándék lámpa, 18W, 1500 lumen, 3.000 Ft értékű por és páramentes Tri-proof! Egy vásárló csak egyszer kaphat! Csak 1.000 db ajándék termék van!/ A visszaigazoló mailben benne lesz az ajándék lámpa!
+Ráadás! Extra nyitva tartás!
11.26. szombaton is nyitva 10-16H-ig: 1134. Lőportár utca 20/ Lehel- Lőportár sarok/; 1152. Budapest Városkapu utca 3. /Praktiker melett/
11.26-27. szombat-vasárnap 10-18H-ig nyitva: Budaörs, Tesco parkoló, Shell kút melletti üzletünk. https://leddiszkont.hu/kapcsolat.html
Led panel, Led panel fővilágításnak is!, 1. Magyarországon a legolcsóbb!,
Inesa Led panel 24W kör, 2000 lumen, 3000 kelvin, meleg fehér. Beépíthető, 8 col. Kiváltható a 2x26W kompakt fénycső! Magyarországon a legolcsóbb!
| Cikkszám | LLMPM603KOR24W60202K3000 |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 24W |
| Fényáram | 2000 lumen |
| Szín | 3000 kelvin |
| Világítási szög | 100° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 240*240*53 mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Lássuk a megtérülési számítást, 55Ft/kWh órával, sok helyen ennél már lényegesen magasabb az ár! Napi 14 óra használattal / 14*56*30/ a G24d kompakt /2*26+4=56W/ havi fogyasztása 23,5kWh, a 24W Led panelé pedig 10kWh, a különbség havonta 13,5*55= 740 Ft+ a cseredíj nettó 1500, teljes költség 3625. Tehát, ahol van saját villanyszerelő és nincs külön cseredíj, ott 3 hónap, ahol van cseredíj, ott 5 hónap alatt megtérül! Ez a legolcsóbb 24W 2 év garanciás Led panel Magyarországon!
| Teljes készlet | ✓ | 830 db |




